Witam.
Mam do zaprojektowania wzmacniacz logarytmujacy. Jednym z zalozen projektowych jest blad < 1% i tu zaczyna sie moj problem. Czy moglby mi ktos wyjasnic, czego to ma byc blad? Ja niestety za bardzo nie moge tego znalezc. Szukalem na google i w wykladach z ukl. elektronicznych i nic.. Nie wiem jak to ugryzc.
Z gory dzieki za pomoc.
Pozdrawiam!
Jacek Z.
Mam do zaprojektowania wzmacniacz logarytmujacy. Jednym z zalozen projektowych jest blad < 1% i tu zaczyna sie moj problem. Czy moglby mi ktos wyjasnic, czego to ma byc blad? Ja niestety za bardzo nie moge tego znalezc. Szukalem na google i w wykladach z ukl. elektronicznych i nic.. Nie wiem jak to ugryzc.
Z gory dzieki za pomoc.
Pozdrawiam!
Jacek Z.