Kolego!!
Napisz dokładnie.
Właczasz radio i wszystko Ok fonia chodzi z głośniczka , wskaznik S-meter pokazuje - TAK??
Naciskasz PTT i co wychodzi fonia i zanika??
Puszczasz PTT i co nic nie słychć w głośniczku, czy jak??
Po czasie znowu słyszysz, czy znowu mozesz nadawać??
Mówie nie rozumiem ciebie napisz dokładnie i szczegółowo.
włączasz radio - i co sie dzieje??
słuchasz godzinę i co sie dzieje??
naciskasz PTT i co sie dzieje??
puszczasz PTT i co sie dzieje??
Pozdrawiam ciebie i powiem ci jedno, tu nie ma wróżek, jak nie podasz dokładnie co sie dzieje to my nie jesteśmy wróżki i nie wiemy!!!