Słuchajcie mam problem. Nie wiem jaki kupić interfejs żeby chodziły na nim Vag-comy powyżej 500 i 600. Gdzie moge kupić taki interfejs bo na allegro chyba takiego nie ma?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam