witam ostanio zaczalem zajmowac sie przerabianiem kart wifi usb -> na wyjscie antenowe i chcialbym to robic z jakims kabelkiem wystajacym teraz moje pytanie,
potrzebuje
kabel rg174 gdzie mozna takie cos dostac?(jezeli dostane juz ten kabel to czy zwykle gniazdo rp-sma bedzie pasowac czy za duze bedzie?)(jak za duze to gdzie dostane aby pasowalo na ten kabel)
allegro odpada. gdyz ma tylko jedna osoba ten kabel i sprzedaje po 0.5 metra.
oraz chcialbym sie dowiedziec czy takie wyjscia moge (wiem ze moge) zrobic na h155 ale to raczej bedzie nie estetycznie wygladac (gdyz jest za gruby) chyba ze sie myle ?
moge na was liczyc ?
potrzebuje
kabel rg174 gdzie mozna takie cos dostac?(jezeli dostane juz ten kabel to czy zwykle gniazdo rp-sma bedzie pasowac czy za duze bedzie?)(jak za duze to gdzie dostane aby pasowalo na ten kabel)
allegro odpada. gdyz ma tylko jedna osoba ten kabel i sprzedaje po 0.5 metra.
oraz chcialbym sie dowiedziec czy takie wyjscia moge (wiem ze moge) zrobic na h155 ale to raczej bedzie nie estetycznie wygladac (gdyz jest za gruby) chyba ze sie myle ?
moge na was liczyc ?