Mam pytanka do Simatica C7 633
+ czy w module pamięci, starszy model (nie karta micro memory) przechowywany jest oprócz programu sterownika także program dla panela operacyjnego.
+ w jaki sposób ręcznie wymucić na C7 przegranie zawartości tej pamięci do pamięcie sterownika / panelka operatorskiego.
Pozdrawiam
MathevP
+ czy w module pamięci, starszy model (nie karta micro memory) przechowywany jest oprócz programu sterownika także program dla panela operacyjnego.
+ w jaki sposób ręcznie wymucić na C7 przegranie zawartości tej pamięci do pamięcie sterownika / panelka operatorskiego.
Pozdrawiam
MathevP