Witam
W jaki sposob mozna zmienic jednoste w jakiej wyswietlana jest temperatura tzn. z Feranheita na Celsjusza w samochodzie VW Tuareg. Auto przywiezione z USA.
Dziekuje
Pozdrawiam
Grzegorz
W jaki sposob mozna zmienic jednoste w jakiej wyswietlana jest temperatura tzn. z Feranheita na Celsjusza w samochodzie VW Tuareg. Auto przywiezione z USA.
Dziekuje
Pozdrawiam
Grzegorz