MAm problem bo nie wiem jakim cudem zmieniły mi się stopnie celsiusza na faranhait i nie wiem jak mam odwócic ten proces. mAM GOLFA 4 Z 2003 ROKU Z CLIMATRONIKIEM. wIEM ŻE TRZEBA NACISNĄC JAKIES KLAWISZE ALE NIE WIEM KTÓRE. dZIEKI ZA POMOC
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam