Mam pytanie czy macie moze jakiś schemat korektora dzwięku stereo który by miał tylko bass i trebles?? chodzi mi o taki zeby zamontować we wzmacniaczu. musi to być koniecznie taki jak podaje u góry. Z góry THx za pomoc i POZDRO!! 

[/url]
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam