logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Schemat korektora dźwięku stereo z regulacją basów i sopranów do wzmacniacza

Maniek19891 17 Lis 2006 23:44 1215 5
REKLAMA
  • #1 3235680
    Maniek19891
    Poziom 13  
    Posty: 155
    Pomógł: 4
    Ocena: 28
    Mam pytanie czy macie moze jakiś schemat korektora dzwięku stereo który by miał tylko bass i trebles?? chodzi mi o taki zeby zamontować we wzmacniaczu. musi to być koniecznie taki jak podaje u góry. Z góry THx za pomoc i POZDRO!! :D:D:D[/url]
  • REKLAMA
  • #2 3235871
    oj
    Poziom 42  
    Posty: 6632
    Pomógł: 788
    Ocena: 480
    Sciągnij schemat obojętnie jakiego wzmacniacza Unitry, gotowe masz rozwiązanie

    PW8010, PW3015, PW9013, Radmor 5102, Amator 2, 3
  • REKLAMA
  • #3 3236298
    Maniek19891
    Poziom 13  
    Posty: 155
    Pomógł: 4
    Ocena: 28
    Fajnie się składa bo mam nawet Unitre PW 8010 a da się zamiast takich potencjometórw jak są w tym wzmacniaczu wstawić suwakowe??
  • REKLAMA
  • #4 3236338
    Elektryk80
    Poziom 25  
    Posty: 484
    Pomógł: 89
    Ocena: 61
    Oczywiście że się da :) Tylko omomierzem musisz sprawdzić wyprowadzenia w potencjometrze suwakowym na którym jest podpięty ślizgacz.
  • REKLAMA
  • #5 3563944
    Maniek19891
    Poziom 13  
    Posty: 155
    Pomógł: 4
    Ocena: 28
    Oki już wszytsko chodzi. THX za pomoc . Zakańczam temat
  • #6 3568294
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
REKLAMA