Aktualnie modem motoroli podłączony jest do komputera przez kabel sieciowy. Internet przypisany jest do adrsu MAC karty. Komputer do ktorego jest teraz podłaczony internet jest serwerem i udostepnia polaczenie na kolejne 4 komputery przez hub'a. Potrzebuje routera ktory bedzie rozdzielal ten internet na wszyskie komputery. I tutaj jest problem jak kupie jakis router internet nie bedzie dzialac poiewaz router ma swojego MAC'a. Jak rozwiazac ten problem, slyszalem ze sa jakies routery ktorym mozna przypisywac adres MAC.
Prosil bym o konkretne modele sprzetu i cene. Nie wymagam od rouera bardzo wiele (poprostu ma dzialac niezawodnie).
Dodatkowo taki router moglby byc jednoczesnie AP a jeszcze lepiej jak by mial AP oraz obslugiwal neostrade (ale cena czegos takiego zapewne bedzie komiczna chyab ze sie myle)
Prosil bym o konkretne modele sprzetu i cene. Nie wymagam od rouera bardzo wiele (poprostu ma dzialac niezawodnie).
Dodatkowo taki router moglby byc jednoczesnie AP a jeszcze lepiej jak by mial AP oraz obslugiwal neostrade (ale cena czegos takiego zapewne bedzie komiczna chyab ze sie myle)