zastanawiam sie nad kupnem dzialki budowlanej przez róg ktorej przechodzi linia 110 kv . jaki wplyw ma taka linia na zdrowie czlowieka? jak jest bezpieczna odległosc od takiej linii? jakie jest prawdopodobienstwo ze taka linia moze peknac? slyszalem ze w okreslonych warunkach pogodowych taka linia wysokiego napiecia wydaje jakies dzwieki? jakie sa jeszcze niedogodnosci mieszkania przy takiej linii ?