Witam.
Potrzebuję programu pod DOS z Graficznym Interfejsem Użytkownika do nagrywania płyt CD/DVD. Znalazłem DAO firmy GoldenHawk ale ten działa w trybie poleceń. Mam też płytę bootowalną WinPe gdzie jest niby Nero ale za cholerę nie działa. Przy próbie nagrania jakieś CD program zamyka się i tyle.
. Może ktoś zna jakiś program GUI lub jaką płytę narzędziową typu WinPE, Hiren's Boot CD z odpowiednim narzędziem.
Podoba mi się interfejs programu PowerQuest DriveImage. Ma GUI, sterownik myszy i nawet da się nagrac obraz dysku bezpośredni na CD. I właśnie czegoś takiego potrzebuję tylko żeby dało się nagrywać wybrane pliki a nie całe partycje.
Potrzebuję programu pod DOS z Graficznym Interfejsem Użytkownika do nagrywania płyt CD/DVD. Znalazłem DAO firmy GoldenHawk ale ten działa w trybie poleceń. Mam też płytę bootowalną WinPe gdzie jest niby Nero ale za cholerę nie działa. Przy próbie nagrania jakieś CD program zamyka się i tyle.
Podoba mi się interfejs programu PowerQuest DriveImage. Ma GUI, sterownik myszy i nawet da się nagrac obraz dysku bezpośredni na CD. I właśnie czegoś takiego potrzebuję tylko żeby dało się nagrywać wybrane pliki a nie całe partycje.