Witam. Potrzebowałbym pomocy przy stworzeniu płyty bot owalnej z programem który pokazywałby mi co mam w swoim komputerze.
Jak mam się za to zabrać?
Jest w ogóle taki program pod DOS?
Dzięki z góry za pomoc.
Jak mam się za to zabrać?
Jest w ogóle taki program pod DOS?
Dzięki z góry za pomoc.