Witam Wszystkich serdecznie.
Koledzy mam problem, na dwóch tunerach pragnę oglądać astrę i hod birda, w związku z tym mam pytanie : co lepiej wybrać (chodzi o konwerter) czy monoblock twin czy dwa twiny ustawione na zeza oraz przełączniki. Co jest lepsze, pewniejsze. Sam już nie wiem, pomóżcie.
Z góry wielkie dzięki !!
Koledzy mam problem, na dwóch tunerach pragnę oglądać astrę i hod birda, w związku z tym mam pytanie : co lepiej wybrać (chodzi o konwerter) czy monoblock twin czy dwa twiny ustawione na zeza oraz przełączniki. Co jest lepsze, pewniejsze. Sam już nie wiem, pomóżcie.
Z góry wielkie dzięki !!