Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 3100 po upadku nie włącza się. Jest sens naprawiać?

22 Lis 2006 07:51 996 5
  • Poziom 18  
    Co prawda telefon był w pokrowcu silikonowym, ale po upadku ze schodów przestał działać i nie włącz się. Na wyświetlaczu widac jakby tłustą plamę. Co z tym fantem zrobić ? ILe może kosztować naprawa (Łódź) ? I czy jest sens, skoro na Allegro ten model mozna trafić nawet za 100PLN?
  • Poziom 15  
    ta plama to pewnie rozlany wyswietlacz wiec serwis (zalezy jaki ) za sam lcd wezmie pewnie kolo 100 + to co jej jeszcze jest
  • Poziom 15  
    Ja za wymienę LCD biorę akurat 75 zł więc nie o cenę LCD tutaj chodzi, tylko o cenę naprawy.
    Poza tym kolega może LCD zmienić sam ,tylko czy pomoże samo grzanie telefonu, jeśli jest on po upadku, a to stwierdzić można już tylko w serwisie.
  • Poziom 15  
    wiem wiem ale napisal ze kolo 100 moze wyrwac na allegro 3100 wiec podejrzewam ze kolo 100 mu jej nie zrobia a co do ceny lcd to podalem chyba gorna cene jaka trzeba zaplacic chociaz w mlawie koles mi krzyknal za lcd do 3200 140 pln :D
  • Poziom 12  
    W 3100 czesto grzanie nie pomaga... przewaznie trzeba stawiac flash jeszcze raz, wiec chyba taniej i rozsadniej bedzie sprzedac uszkodzony telefon na czesci i kupic nowy ...

pozdrawiam
  • Poziom 15  
    zapodaj jakąś fotkę tej plamy,moze coś się dostało pod ekrany które są w LCD.

vip-serwis,com