Witam.
Trafilo do mnie radyjko jak w temacie.Kod znany ale niestety okazło sie ze uszkodzony jest Glowny wyswietlacz w aucie(totalna porazka:urwane tasmy itp,czyli Nasi tam byli)Moje pytanie jest nastepujace: Jak zmodyfikowac l.b zeby radio gralo do czasu zakupu nowego wyswietlacza?
dziekuje i pozdrawiam
Trafilo do mnie radyjko jak w temacie.Kod znany ale niestety okazło sie ze uszkodzony jest Glowny wyswietlacz w aucie(totalna porazka:urwane tasmy itp,czyli Nasi tam byli)Moje pytanie jest nastepujace: Jak zmodyfikowac l.b zeby radio gralo do czasu zakupu nowego wyswietlacza?
dziekuje i pozdrawiam