logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Philips 22DC982 – jak uruchomić radio bez sprawnego głównego wyświetlacza?

klarus 22 Lis 2006 14:25 1557 5
REKLAMA
  • #1 3251011
    klarus
    Poziom 19  
    Posty: 369
    Pomógł: 33
    Ocena: 19
    Witam.
    Trafilo do mnie radyjko jak w temacie.Kod znany ale niestety okazło sie ze uszkodzony jest Glowny wyswietlacz w aucie(totalna porazka:urwane tasmy itp,czyli Nasi tam byli)Moje pytanie jest nastepujace: Jak zmodyfikowac l.b zeby radio gralo do czasu zakupu nowego wyswietlacza?
    dziekuje i pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 3251130
    SlaweK
    Poziom 43  
    Posty: 11964
    Pomógł: 917
    Ocena: 913
    Tak samo jak w każdym innym Philipsie z tamtych lat tylko musisz znaleść w której kostce.

    SławeK
  • REKLAMA
  • #3 3251174
    klarus
    Poziom 19  
    Posty: 369
    Pomógł: 33
    Ocena: 19
    Dzieki za szybka odpowiedz i jak zawsze wyczerpujaca:D.Jezeli chcesz mnie sprawdzic to kod jest w srodkowej kostce 2402 i wpis w #5A nic nie zmienia.Wiec moze to nie tak jak w dawnych philipsach albo ja cos zle wpisuje.Pamietam z postow ze miales kiedys podobny problem wiec moze cos wiecej mi pomozesz.(bin ktory wtedy ktos podeslal niestety nie chodzi)
    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #4 3251264
    SlaweK
    Poziom 43  
    Posty: 11964
    Pomógł: 917
    Ocena: 913
    Eee, nie do tej co trzeba chyba wpisujesz, w tym radiu są 3 pamięci.


    SławeK
  • REKLAMA
  • #5 3251793
    mjars
    Poziom 24  
    Posty: 475
    Pomógł: 84
    Ocena: 92
    pamięć oznaczona na płycie symbolem 7453
  • #6 3253090
    klarus
    Poziom 19  
    Posty: 369
    Pomógł: 33
    Ocena: 19
    Dziękuje koledze Mjars za oznaczenie.To mnie upewniło ze do dobrej kości się dobrałem.A Sławkowi za sugestie z gg żeby porównać wpisy w pamięciach. Okazało się ze dwie pamięci miały identyczny wsad.Albo mój błąd albo może akcja iskrząca klema coś zrobiła:-).W każdym razie radio gra ,temat zamykam i dziękuje.
REKLAMA