Czy moze ktoś ma rozpiske padów od LCD bo niestety urwałem jeden i niewiem czy teraz moze mozna go gdzie podpiąć ? potrzebuję rozpiskę gniazda lub informacje gdzie podłaczyć PAD 7 i 8 patrząc od prawej strony
Bardzo prosze o pomoc !!
Bardzo prosze o pomoc !!