logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

SONY CMT-CP1 - Utrata ustawień stacji po odłączeniu od sieci, jak to działa?

Pawello 26 Lip 2003 21:33 3232 2
REKLAMA
  • #1 301252
    Pawello
    Poziom 11  
    Posty: 178
    Ocena: 21
    Witam !!!
    Mam taką małą wieżyczkę SONY CMT CP1 i mam taki problem - otóż po odłączeni bydlada od sieci (często wyjeżdzam) traci ustawienia stacji tunera- Czy to normalne ?- Czy ktoś sie orientuje jak w tym modelu zrealizowane jest podtrzymanie ustawień ?- Czy jest tam jekiś EEprom , czy pamiec jest zasilana z jakies wewnetrznej bateri , czy co gorsza pamieć zasila jakiś kondensator ?

    Pozdrawiam paweł
  • REKLAMA
  • #2 301640
    mimi2000
    Poziom 18  
    Posty: 348
    Pomógł: 8
    Ocena: 26
    C810 0.1F/5.5V do wymiany, kondensator o duzej pojemnosci, zastepuje akumulator, ale jezeli przerwa w zasilaniu jest dosc dluga to tez sie wyczerpie, jest uzywany glownie do podtrzymania pamieci przy krotkich zanikach zasilania, najczesciej do kilku godzin, podobnie jak to jest rozwiazane w magnetowidach
  • #3 302948
    Pawello
    Poziom 11  
    Posty: 178
    Ocena: 21
    Wielkie dzięki !!!!
    Pozdrawiam Paweł
REKLAMA