Witam !!!
Mam taką małą wieżyczkę SONY CMT CP1 i mam taki problem - otóż po odłączeni bydlada od sieci (często wyjeżdzam) traci ustawienia stacji tunera- Czy to normalne ?- Czy ktoś sie orientuje jak w tym modelu zrealizowane jest podtrzymanie ustawień ?- Czy jest tam jekiś EEprom , czy pamiec jest zasilana z jakies wewnetrznej bateri , czy co gorsza pamieć zasila jakiś kondensator ?
Pozdrawiam paweł
Mam taką małą wieżyczkę SONY CMT CP1 i mam taki problem - otóż po odłączeni bydlada od sieci (często wyjeżdzam) traci ustawienia stacji tunera- Czy to normalne ?- Czy ktoś sie orientuje jak w tym modelu zrealizowane jest podtrzymanie ustawień ?- Czy jest tam jekiś EEprom , czy pamiec jest zasilana z jakies wewnetrznej bateri , czy co gorsza pamieć zasila jakiś kondensator ?
Pozdrawiam paweł