Mam problem ww. monitor od pewnego czasu w kilkanaście minut po włączeniu tracił ostrość w górnej części ekranu około 2cm.Teraz zaczeło się to pogłębiać i około 2 minut po włączeniu traci ostrość w obszarze około 10cm od góry.Schemat mam ale bladego pojęcia co dalej
.