Może ktoś miał już do czynienia z tym odbiornikiem. Oczywiście chodzi o brak fonii gdyż jest przywieziony z niemiec. Jakie rozwiązanie będzie najlepsze fonia równoległa, generator, czy można to przestawić z poziomu menu. Jeżeli bedzie to fonia równoległa lu generator to poprosżę o wskazówki dot. montażu w odbiorniku. Będę wdzięczny za każdą radę. Dokładne oznacznie odbiornika to: GRUNDIG ST70-460 S/text CUC4546.