Witam potrzebuje pomocy na temet kasowania kontrolki wymiany oleju i przeglądu samochodu skoda fabia. Podobno można zrobić to bez komputera jeśli tak to poproszę o dokładny opis.
Pozdrawiam
Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam