podstawowa wersja tego tv, mam pytanie czy istnieje mozliwosc wyprowadzenia na głośniki, z tylu jest miejsce na tego typu zlacza (czyli pewnie w wersjach rozbudowanych istnije R out i L out, drugie scart i s-video)
prosze o jakies porady
prosze o jakies porady