Czy ktoś wie jak zmusić armadę 7400 do przyjęcia pamięci RAM wiekszych od 128MB?Proszę o konkretne odpowiedzi .Że trzeba pogmerać w Biosie ,to każde dziecko wie.Może ktoś to już przerabiał ,więc niech podzieli się linkiem lub gotowym biosem.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.