BEKO model PT2431 Chassis 12.3 na procesorze ST92T195D7B1 Jak wejść w tryb serwisowy? Nie posiadam pilota serwisowego czy można go zastąpić makiem? Może ktoś zna kod? Bardzo prosze o pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam