W TV udaje wejśc w tryb serwisow niby kontrasem minus. Nie wiem dokładnie bo mam pilot uniwersalny z przyciskiem SET. Ustawiam parametry, wyłączam TV niestety wyłącznikiem, bo pilotem w trybie serwisowym nie daje się wyłączyć na STBY.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam