Jak w temacie objawy takie że jak go włączam już nie ma takiego cyknięcia - strzału na kineskop, obraz wygląda jakby był ściemniony na maxa cośtam ledwo ledwo prześwituje, menu ekranowe też nie widać.
Stało sie to chyba po tym jak podpinałem kabel s-video do kompa nie wiem czy nie dotknęła wtyczka obudowy kompa i czy coś nie posiało czymś w telewizor, takie tylko moje domysły.
Często mi coś w tym telewizorze wysiada i zawsze go sam naprawiałem dzięki pomocy kolegów z Elektrody
może i tym razem sie coś uda z nim zrobić
Pozdrawiam i dzięki z góry za podpowiedzi
Stało sie to chyba po tym jak podpinałem kabel s-video do kompa nie wiem czy nie dotknęła wtyczka obudowy kompa i czy coś nie posiało czymś w telewizor, takie tylko moje domysły.
Często mi coś w tym telewizorze wysiada i zawsze go sam naprawiałem dzięki pomocy kolegów z Elektrody
Pozdrawiam i dzięki z góry za podpowiedzi