Witam
Czy są jakieś układy na gotowo zaprogramowane do obsługi pastylek dallas?
Chodzi mi o jakiś scalak, który będzie miał wbudowaną pamięć do zapisania kilku pastylek i będzie obsługiwał sterowanie przekaźnikiem.
W grę wchodziłaby tylko obsługa pastylek ze stałym kodem bez możliwości programowania.
Widziałem gdzieś projekt zamka ale był oparty na układzie, który trzeba programować, co znacznie utrudniłoby mi zabawę ponieważ nie posiadam programatorów.
Czy są jakieś układy na gotowo zaprogramowane do obsługi pastylek dallas?
Chodzi mi o jakiś scalak, który będzie miał wbudowaną pamięć do zapisania kilku pastylek i będzie obsługiwał sterowanie przekaźnikiem.
W grę wchodziłaby tylko obsługa pastylek ze stałym kodem bez możliwości programowania.
Widziałem gdzieś projekt zamka ale był oparty na układzie, który trzeba programować, co znacznie utrudniłoby mi zabawę ponieważ nie posiadam programatorów.