hej
mam problem...chodzi o to że bardzo interesują mnie procesory DALLAS'a tylko nie potrafię się nimi posługiwać
mój nauczyciel z technikum trochę mnie podszkala ale nie za wiele bo też ich nie zna...
chodzi o to że potrzebuje programatora do tego modelu DS89C450
i jeśli to możliwe to jakiejś płytki na której mógłbym "pokazywać" to co zaprogramowałem do niego
mam problem...chodzi o to że bardzo interesują mnie procesory DALLAS'a tylko nie potrafię się nimi posługiwać
chodzi o to że potrzebuje programatora do tego modelu DS89C450
i jeśli to możliwe to jakiejś płytki na której mógłbym "pokazywać" to co zaprogramowałem do niego