Za jasny obraz.Da się oglądać ale potencjometr Sub -Bright i reg jaskrawości zmenu tv muszą być na minimum. Screen na trafie wyregulowany , elka w zasilaczu wymienione po wtórnej też.Napięcie zasilające wzmacniacze wizji 185V.Może ktoś to przerabiał ?Na D402 jest 11.5V.Zasilanie 112V.