Mam takie radyjko na wyświetlaczu LOCK13
Po przeszukaniu forum wiem ze muszę zczytać tą motkę mam pytanie
Czy muszę wyjmować procek z radia czy wystarczy MAX 232 i program motorola cracker. Czy procek jest faktycznie zabezpieczony i przy odczycie skasuje zawartość pamięci.
Może ktoś podpowiedzieć jak podpiąć się pod ten procek (które nogi) i gdzie znajduje się licznik błędów zebym mógł go zmienić .
Zczytywałem już inne motki ale do tej 68HC05L28 zabieram się poraz pierwszy
Po przeszukaniu forum wiem ze muszę zczytać tą motkę mam pytanie
Czy muszę wyjmować procek z radia czy wystarczy MAX 232 i program motorola cracker. Czy procek jest faktycznie zabezpieczony i przy odczycie skasuje zawartość pamięci.
Może ktoś podpowiedzieć jak podpiąć się pod ten procek (które nogi) i gdzie znajduje się licznik błędów zebym mógł go zmienić .
Zczytywałem już inne motki ale do tej 68HC05L28 zabieram się poraz pierwszy