Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana obudowy NOKIA 6260

10 Gru 2006 12:12 4221 7
  • Poziom 12  
    Mam zamiar zmienić obudowę w Nokia 6260. Jest ona oryginalana. Kiedyś byłem w serwisie GSM, ale oni uszkodzili mi tel. Po złożeniu wyświetlał komunikat że telefonu nie da się uruchomić. Newet NOKIA sobie z usterką nie poradziła. Teraz zakupiłem kolejną nokię ale ma do wymianki obudowę. Mam jednak strach przed zmianką. Czy jestem w stanie sam to zrobić. Co polecicie, proszę o wskazówki.
  • Poziom 19  
    ja ostatnio od klienta wziąłem 60zł za wymiane panela w tej Nokii. Skakał z radości. Z tego co sie dowiedziałem nigdzie nie chcieli się podjąć. Jeżeli wczesniej nie rozbierałeś zadnego telefonu to lepiej daj sobie spokój. wystarczy, ż e zapomnisz o magnesie i już problem gotowy. Swoją drogą urwać taśme, nie jest tam trudno. Lepiej zanieś to do jakiegoś serwisu który już wcześniej rozbierał ten telefon.

Pzdr
  • Poziom 12  
    Nie mam pojęcia o wymianie obudowy, a jednak. Troszkę wiary w swoje możliwości i jest sukces. Sam zmieniłem i nie miałem większych problemów. Telefon składa się i rozkłada jak klocki lego i co najważniejsze Działa
  • Poziom 27  
    Czyli gratulacje :). Tylko widzisz tu chodzi o to że nie każdy ma czas się bujac z obudową kilka nawet godzin jak inni klienci czekaja na prostsze roboty i tworzy się kolejka a ja sie męczę z zakładaniem obudowy. Chodzi tutaj o czas poświęcony na taka wymiane a nie ogólnie o chęci samej wymiany.
  • Poziom 12  
    Masz całkowitą rację. WESOŁYCH ŚWIĄT poza tym
  • Poziom 1  
    czy wie ktos moze ktory servis w szczecinie by sie tego podjal ? wczoraj w jednym powiedzial ze to jest za duzo dlubania dla niego za 30 zl :|
  • Poziom 19  
    Moderowany przez MILO:

takie oferty to na priv.
    Tym razem bez ostrzeżenia