#1 306492 27 Sie 2003 14:30 tufus tufus Poziom 14 Posty: 136 Pomógł: 4 Ocena: 12 Autor tematu Post #1 306492 27 Sie 2003 14:30 Czy ktos posiada i mogłby uzyczyc schematu połaczeni asterownika simatic S7-200 z panelem operatorskim siemensa OP7 poprzez łącze 1FB(RS485/422).
#2 306936 27 Sie 2003 22:36 falowniki.com falowniki.com Spec od Falowników Posty: 823 Pomógł: 86 Ocena: 133 Pomocny post? (+1) Post #2 306936 27 Sie 2003 22:36 Witam, tak wyglada to "cudo" PC ......................... OP7 1--| 6--| zwora 4--| 3-------------------- 3 2-------------------- 4 5-------------------- 12 7--| 8--| zwora
#3 307021 27 Sie 2003 23:36 tufus tufus Poziom 14 Posty: 136 Pomógł: 4 Ocena: 12 Autor tematu Pomocny post? (+1) Post #3 307021 27 Sie 2003 23:36 Tak ale mnie chodzi o połączenie sterownika S7-200 z panelem OP7, kabel połączeniowy PC z OP7 jest w helpie, oraz z niekturymi sterownikami ale brak schematu połączenia S7-200 z OP7.