Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Oryginalne radio skody. Nie ma podświetlania przycisków.

15 Gru 2006 00:12 2007 5
  • Poziom 10  
    Witam! Mam pytanko: nie podświetla mi przycisków w radiu samochodowym w skodzie świeci sie tylko przyciska wył/zał. W załączniku przesyłam fotke radia. Bo może coś trzeba przycisnąć, żeby sie włączyło, a ja o tym nie wiem. (Skoda z 99 roku to i radio chyba tez)
  • Poziom 43  
    Zbyt niedokładnie opisałeś problem a mało kto na pamięć zna takie detale. Ogólnie zwykle jest tak w takich radiach że wiele zależy czy włączone są światła w aucie. Jeśli światła w aucie są włączone to włączone radio powinno podświetlać wyświetlacz, klawiaturę i włącznik a wyłączone radio powinno mieć podświetlony tylko włącznik lub i klawiaturę. Przy wyłączonych swiatłach radio ma prawo nic nie podświetlać. Tak zwykle było w autach koncernu VW ale czy akurat w tej Skodzie to pewności nie mam. A może W Twoim radiu tylko żaróweczka podświetlająca klawisze się przepaliła.

SławeK
  • Poziom 10  
    O tym to wiem! Ze jak sie światła włancza ...... i tu jest problem, bo włanczam światła i właśnie radio nie podświetla. Tylko przycisk zał/wył się świeci.
  • Poziom 43  
    A plus od świateł do radia dochodzi ? Może po prostu masz spaloną żarówkę ?

SławeK
  • Poziom 10  
    Nie wiem czy tam akurat jest żarówka. Bo chyba jest ich kilka lub jakies diody. Nie sprawdzałem jeszcze tego "plusa" od świateł"
  • Użytkownik usunął konto