Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Avensis problem z alarmem

16 Dec 2006 10:22 2585 8
  • Level 26  
    Jest to auto z 2002r i posiada fabrycznie montowany alarm. Kumpel kupił to auto już z nie działającym alarmem, sam centralny zamek działa tylko z kluczyka. Wie ktoś gdzie jest centralka od tego alarmu? bo szukałem pod kierownicą i nie mogę znaleźć.
  • Level 32  
    jeżęli kiedyś kupiony w -Polsce to alarm zakładał dealer ,najczęsciej w okolicach kierowcy pod kolumną lub lewy bok ,ale to nie zasada, jeżęli ma diodę to idź po kabelku--jak nie to każdy montażysta powinien go znaleźć
  • Level 26  
    A jak tam jest zrobione sterowanie zamkiem centralnym? bo jeśli ten alarm okaże się zepsuty to gość jest zdecydowany założyć coś innego byle działało z już istniejącym centralnym. tylko pytanie czy sterownik centralnego jest osobno czy razem z alarmem, ja tego nie wiem bo nie zajmuję się na co dzień alarmami samochodowymi ale kilka już założyłem. Może wie kolega jak jest to w tym aucie zrobione?
  • User removed account  
  • Level 33  
    '02 rok to już nowa buda o ile się nie mylę.Masz oryginalnego pilota do c.z?Alarm ma oddzielnego pilota?A jak montował serwis to alarm jest pewnie Avital'a.Zrób fotę pilota to zobaczymy.W tym alarmie piloty często 'wypadały' a nawet bardziej niż często.
  • Level 26  
    ok. Postaram się zrobić zdjęcie i załaduje je tu.
  • Level 26  
    xwit wrote:
    '02 rok to już nowa buda o ile się nie mylę.Masz oryginalnego pilota do c.z?Alarm ma oddzielnego pilota?A jak montował serwis to alarm jest pewnie Avital'a.................

Stawiam na Challengera ST 800 z jakąś literką na końcu.
  • User removed account  
  • Level 26  
    norbert.s. wrote:
    ..... , piloty z nich sypały się na potęgę , ..............

Wiem, do dziś jeszcze wpisuję te piloty do pamięci centralki. Poczekajmy aż chiken007 załaduje foty, możliwe że to będzie Avital albo Mark III, bo nie pamiętam aby z centrali ST800 "wypadł" jakiś pilot.