#1 3339024 16 Gru 2006 22:42 Dawidk750i Dawidk750i Poziom 2 Posty: 3 Ocena: 2 Autor tematu Post #1 3339024 16 Gru 2006 22:42 Potrzebuje sprawozdanie "budowa szeregowego obowodu RL i RC? jesli ktos ma to z gory dzieki potrzebuje jak najszybciej to moj adres email i gg davix16(_at_)vp.pl 6507080
#2 3339051 16 Gru 2006 22:47 PiotrM PiotrM Poziom 22 Posty: 455 Pomógł: 54 Ocena: 43 Pomocny post? (0) Post #2 3339051 16 Gru 2006 22:47 Poszukaj tutaj: http://www.elektroda.net/nauka/laboratoria/index2.html może ci się np. to przyda: http://www.elektroda.net/download.php?file=na...01/elementy_rlc_wobwodach_pradu_zmiennego.zip