Mam pytanie;
czy jest możliwe wysłanie dzwonka wav, przez mms z modelu siemens m55
(ja nie moge, bo gdy daję wyślij przez, jest tylko email)
i czy nokia 6030 odtwarza takie dzwonki?
Dodano po 1 [minuty]:
nie mogę tego znaleść na forum
czy jest możliwe wysłanie dzwonka wav, przez mms z modelu siemens m55
(ja nie moge, bo gdy daję wyślij przez, jest tylko email)
i czy nokia 6030 odtwarza takie dzwonki?
Dodano po 1 [minuty]:
nie mogę tego znaleść na forum