logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Simek i Nokia. Czy można wysłać dzwonek wav przez mms?

margi85 18 Gru 2006 17:29 1403 3
REKLAMA
  • #1 3345245
    margi85
    Poziom 16  
    Posty: 310
    Pomógł: 5
    Ocena: 21
    Mam pytanie;
    czy jest możliwe wysłanie dzwonka wav, przez mms z modelu siemens m55
    (ja nie moge, bo gdy daję wyślij przez, jest tylko email)
    i czy nokia 6030 odtwarza takie dzwonki?

    Dodano po 1 [minuty]:

    nie mogę tego znaleść na forum
  • REKLAMA
  • #2 3345528
    pandragon1984
    Poziom 14  
    Posty: 65
    Pomógł: 5
    z tego co pamietam to noka 6030nie odtwarza wav a jak chcesz sprawdzic to wejdz w siemensie w mmsy i dodaj zalocznik tam jest taka opcja a dalej juz wiesz
  • REKLAMA
  • #3 3346133
    Brzymeq
    Poziom 32  
    Posty: 2827
    Pomógł: 101
    Ocena: 118
    6030 ma jeszcze 16-nasto tonowa polifonie, nie obsluzy wav, midi conajwyzej. Ale wysłac możesz i sprawdzic jak nie wierzysz ;p Ja wysyłalem polifonie z 6230 na ME45 i grało, troche fałszowało ale dwiedki były :P
  • #4 3348135
    margi85
    Poziom 16  
    Posty: 310
    Pomógł: 5
    Ocena: 21
    pole wybierz jest zacienione, wyśle mid, amr a tego wav nie ma szansy
REKLAMA