witam, mam w/w fon i mam problem z zasiegiem, wymieniłem cały tor radiowy, złapał zaśęg dułgo sie nie cieszyłem bo tylko z godzine był, potem znikł i na wyswietlaczu pisze wyszukawanie sieci, wygrzałem dialog, ale dalej nic, wgrałem nowego softa dalej nic, nie mam juz pomysłu na niego, czasem pojawi sie zasieg, szczegulnie na pocztku przy logowaniu do sieci, nie da sie nawet zadzwonic na 112.