logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Sprzedam oscyloskop, analizator stanow logicznych, i2c monit

J_Bravo 19 Gru 2006 19:26 6315 10
REKLAMA
  • #1 3349460
    J_Bravo
    Poziom 28  
    Posty: 1373
    Pomógł: 36
    Ocena: 161
    Sprzedam oscyloskop, analizator stanow logicznych, i2c monit


    nowy nieuzywany



    2 kanałowy oscyloskop
    2 kanalowy analizator widma
    2 kanalowy rekorder
    16/8 kanalowy analizaor stanow logicznych
    8 kanalowy genertor stanow logicznych
    5 kanalowy PWM generator
    SPI sniffer / monitor
    I2C sniffer / monitor
    UART sniffer / monitor
    1wire sniffer / monitor




    TECHNICAL CHARACTERISTICS

    Oscilloscope, spectrum analyzer:
    - number of channels 2
    - sample rate 100 Hz … 200 KHz
    - memory depth
    buffer reading: 1126 sample/channel (1 channel), 563 sample/channel (2 channels)
    pipe reading: 64K sample/channel (1 or 2 channels)
    - input voltage -20 ... +20 V (hardware 2 sub-band)
    - ADC capacity 10 bits
    - triggering
    absolute (for rising/falling edge),
    differential (for difference between adjacent samples),
    external (for rising/falling edge of TTL levels)
    - window functions Hamming, Hanning, Blackman, Blackman-Harris

    Recorder:
    - sample rate 0.01 Hz … 200 KHz
    - maximum record time 24 hours at Fs < 100 Гц
    - input voltage -20 ... +20 V (hardware 2 sub-band)
    - ADC capacity 10 bit

    Logic analyzer:
    - number of channels 16 (8 if logical generator is on)
    - sample rate 1 KHz … 8 MHz
    - memory depth
    buffer reading (Fs=4-8 mHz): 128 bit/channel
    buffer reading (Fs=2-2.66 mHz): 1160 bit/channel
    buffer reading (Fs<=1 mHz): 1544 bit/channel
    buffer reading in concatenation mode: 1 Mbit/channel
    pipe reading (Fs < 500KHz): 4К to 256M bit/channel
    - input voltage 0 ... +5 V (available surge voltage protection)
    - triggering for edges, mask, miss pulses, external clocking
    - clocking internal / external

    Logical generator:
    - number of channels 8
    - sample rate 1 KHz … 1 MHz
    - memory depth 1544 bit/channel
    - output voltage "0" - 0 V, "1" - 3.3 V
    - maximum input/output current 10 mA


    kontakt konsolka(_at_)gmail.com
    gg: 1741384
    tel 694-447-535
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • REKLAMA
  • #2 3351320
    djlj24
    Spec od car audio
    Posty: 13533
    Pomógł: 1104
    Ocena: 1323
    Jeszcze brak tylko ceny bo pasmo tego urządzonka nie jest za wesołe nawet do podstawowych zastosowań serwisowych.
  • #3 3351739
    IREKG
    Poziom 19  
    Posty: 417
    Pomógł: 2
    Ocena: 37
    Jaka cena.
  • REKLAMA
  • #4 3352151
    J_Bravo
    Poziom 28  
    Posty: 1373
    Pomógł: 36
    Ocena: 161
    dili24:
    cienkie pasmo jest jedynie w oscyloskopie. ale to i tak 10 razy wiecej niz w porownywalnych ukladach.

    jako analizator albo sniffer urzadzenie dziala fantastycznie. mozliwoci ma full. podsluchac mozna praktycznie kazda transmisje

    recorder jako akwizytor 24h max to chyba niezle ...


    cena 400 zl
  • #5 3352163
    Mirek D
    Poziom 15  
    Posty: 120
    Pomógł: 8
    Ocena: 12
    A tak z ciekawości, co to za parametr -Гц
  • REKLAMA
  • #6 3352564
    J_Bravo
    Poziom 28  
    Posty: 1373
    Pomógł: 36
    Ocena: 161
    Mirek D:
    - maximum record time 24 hours at Fs < 100 Hz
  • #7 3352685
    Mirek D
    Poziom 15  
    Posty: 120
    Pomógł: 8
    Ocena: 12
    J_Brawo oczywiście zrozumiałem, zaintrygowały mnie tylko te dwie ostatnie literki -Гц. Wiem, że to są hercy, tylko jaki chochlik użył cyrylicy?
  • REKLAMA
  • #8 3355521
    djlj24
    Spec od car audio
    Posty: 13533
    Pomógł: 1104
    Ocena: 1323
    No za tą cenę to pasmo faktycznie przyzwoite.
  • #9 3356241
    J_Bravo
    Poziom 28  
    Posty: 1373
    Pomógł: 36
    Ocena: 161
    oto kilka zdjec z dzialajacego programu

    naprawde robia wrazenie
    Załączniki:
    • osc_img.jpg (53.84 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • i2c_img.jpg (17.92 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • log_img.jpg (57.65 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • #10 3569426
    uzi18
    Poziom 24  
    Posty: 751
    Pomógł: 37
    Ocena: 81
    Czy mozna monitorowac 16 linii na raz w funkcji analizatora stanow logicznych?

    albo np.15 i jedna do zalaczenia probkowania?

    Kable w komplecie do analizatora?
  • #11 3596024
    J_Bravo
    Poziom 28  
    Posty: 1373
    Pomógł: 36
    Ocena: 161
    16 lini max na raz
    jedna moze byc jako strobe albo wyzwalanie

    brak kabli.
    oscyloskop ma 2 zlacza BNC i jedno 25 DSUB (drukarkowe)

Podsumowanie tematu

✨ Na sprzedaż oferowane jest nowe, nieużywane urządzenie wielofunkcyjne łączące oscyloskop dwukanałowy, analizator widma, rejestrator, analizator stanów logicznych (16/8 kanałów), generator stanów logicznych (8 kanałów), generator PWM (5 kanałów) oraz sniffery/monitory protokołów SPI, I2C, UART i 1-wire. Oscyloskop posiada pasmo do 200 kHz, 10-bitowy przetwornik ADC, możliwość próbkowania do 200 kHz oraz pamięć buforową do 64K próbek na kanał. Urządzenie oferuje różne tryby wyzwalania (absolutne, różnicowe, zewnętrzne) oraz funkcje okienkowe (Hamming, Hanning, Blackman, Blackman-Harris). Maksymalny czas rejestracji sygnału wynosi do 24 godzin przy częstotliwości próbkowania poniżej 100 Hz. Analizator stanów logicznych obsługuje do 16 linii jednocześnie, z możliwością wykorzystania jednej linii jako stroboskopu lub wyzwalacza. W zestawie brak kabli; oscyloskop wyposażony jest w dwa złącza BNC oraz jedno 25-pinowe złącze DSUB. Cena urządzenia wynosi 400 zł. Dyskusja podkreśla ograniczone pasmo oscyloskopu, które jednak jest znacznie wyższe niż w porównywalnych układach, oraz bardzo dobre możliwości analizatora i snifferów protokołów komunikacyjnych.
REKLAMA