Radio Blaupunkt RDM 169 ma uszkodzoną końcówkę mocy ( widoczne uszkodzenie gołym okiem ) TDA 7375V dwie szt.
Po wylutowaniu końcówek podłączyłem radio, ale:
- radio się załącza ale wyświetlacz nie świeci ( wyświetlacz ciemny nic nie wyświetla ) Cd pracuje.
Zasilanie podpiołem jak złącze ISO:
- 4 Potrzymanie
- 6 Podświetlanie
- 7 zasilanie
- 8 masa
CD reaguje na przyciski. On, off również.
Po wylutowaniu końcówek podłączyłem radio, ale:
- radio się załącza ale wyświetlacz nie świeci ( wyświetlacz ciemny nic nie wyświetla ) Cd pracuje.
Zasilanie podpiołem jak złącze ISO:
- 4 Potrzymanie
- 6 Podświetlanie
- 7 zasilanie
- 8 masa
CD reaguje na przyciski. On, off również.