Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nvidia TNT2 model 64 jaki program na TV?

Venom007 21 Dec 2006 15:22 729 5
    Venom007
    Level 27  
    Witam mam wyzej wymienioną karte 32mb i nie umiem znaleźć odpowiedziego oprogramowania do tej aby móc uzyskac jak najlepszy obraz na Tv wiem ze ta karta to nie rarytas z gornych polek ale na moje potrzeby jest ok narazie korzystalem z programu tvcc200 i w nim na wyjscie na tv mozna ustwaic rozdzielczosc max 800x600 a nie ma jakiegos programiku w ktorym wyjscie na tv mozna by ustawic na 1024x768 czy wogole na tej grafice mozna ustawic taką rozdzielczość na Tv? z gory dziekuje za odp i pozdrawiam
    tez mi nie chodzi wyskakuje mi komunikat ze prosze zaktualizowac sterowniki do wersji (nie wiem ktorej bo komunikat sie juz nie pokazuje) ale cos ok 43 ma ktos takie sterowniki :)?
  • Helpful post
    Qbuś
    Level 38  
    Obraz na TV ma mieć rozdzielczość 720x576
    Odświeżanie 50Hz. A sterownik bez problemu znajdziesz w sieci.
    Venom007
    Level 27  
    ok wszystko mi juz ladnie dziala tylko kiedys ta karta na tv dawała kolorki a teraz jest calyczas czarno biala:/ przy ustawieniach kolorowych jest tez czarno biale:/

Dodano po 9 [minuty]:

mam zainstalowane sterowniki nvidia i teraz mam taki caly panel z ustawieniami i mam ustawione na kolorowe ale niechce mni pokazywac kolorów tylko jest czarno białe
    Qbuś
    Level 38  
    Zmień system nadawania(NTSC->SECAM->PAL)
    Venom007
    Level 27  
    problem rozwiązany dzieki za odp i pozdrawiam

punkty rozdane temat zamknięty