Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Philips AA5AB, przetwornica skrzeczy, na obrazie zakłócenia.

22 Gru 2006 11:41 1086 4
  • Poziom 17  
    Telewizor po wymianie trafa tda8361 oprników smd standartowa usterka, niby wszystko OK tylko po podłączeniu obrazu z euro przetwornica dziwnie skrzeczy i na obrazie widoczne zakłócenia w postaci pasków pionowych. Powymieniałem elki po pierwotnej i wtórnej i dalej nic. Ale nie ma to nic wspólnego z euro, bo jak siade miernikiem na diodę od głównego napięcia iskrzenie jest widoczne ale jak przyłoże miernik do diody po stronie trafa to nie da się oglądać takie zakłóocenia. Już trace cierpliwość może ktoś mi podpowie.
  • Poziom 41  
    Piszesz że na AV a jak jest na programach
  • Poziom 17  
    Na normalnym programie w zasadzie gra rozmiar prawidłowy, ale widać takie minimalne zakłócenia a jak przyłoże miernik na diode od B+ to widać je wyrażnie zaczyna skrzeczeć i te paski sie pojawiają.To mi wygląda na zasilacz zachowuje się jak by nie było jakiejś masy albo coś w tym rodzaju już nie wiem a klient dzwoni co chwile bo święta
  • Poziom 17  
    Zabrał telewizor na święta , obejdzie sie bez euro , jak przyniesie po swiętach dam znać co dalej, a przy okazji wszystkim WESOŁYCH ŚWIAT.