Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

motorola a925 a nawigacja ???

22 Gru 2006 13:25 2130 6
  • Poziom 11  
    witam.mam pytanie odnosnie użycia motki jako samochodowego gpsa :).czy to naprawde działa i jeli tak to jak :)skąd wziąć tanie(najlepiej darmowe ;) programy mapy itd.przymierzam się do kupna takowego fona i bede wdzięczny za rzetelne info.dzieki i pozdr
  • Poziom 11  
    maciekstyczen napisał:
    witam.mam pytanie odnosnie użycia motki jako samochodowego gpsa :).czy to naprawde działa i jeli tak to jak :)skąd wziąć tanie(najlepiej darmowe ;) programy mapy itd.przymierzam się do kupna takowego (w tym miejscu powinno być słowo"telefon") i bede wdzięczny za rzetelne info.dzieki i pozdr

nie jest to latwe jak sie wydaje, darmowe programy bazuja na skaonowanych mapach lub ich zdjeciach, programy te takie jak NHGPS, MVGPS, bazuja na antenie wbudowanej w teleofnie, jednak sygnal z niej jest slaby i musisz kupic antene zewnetrzna na kablu koszt okolo 40 zl. Druga sprawa mozesz sciagnac TomTom-a z e-mule jednak jest to nie legalne, ale efekt jest swietny jest to nawigacja strzalkowa, sam jej uzywam i mam wgrana w telefonie, jednak cos za cos do niej musisz miec czujke gps-u via bluetooth koszt na allegro od 200 - 400 zl. Jak chcesz cos wiecej odezwij sie na priv. pozdro
  • Poziom 18  
    mialem motke 920+odbiornik gps na bluetooth+tomtom z emule naprawde dziala swietnie. przejechalem na takiej nawigacji pare kilometrow i naprawde super sprawa.
  • Poziom 11  
    witam.dzieki za odpowiedzi :).chodzi mi o jak najmiejszy koszt czyli bez gps na bluetooth i przy uzyciu wbudowanego gps.jesli w gre wchodzil by blue wtedy qpil bym nokie (choc i tak chyba qpie ;) jak z pokryciem kraju i dokladnoscia ??.pozdr
  • Poziom 13  
    wszystkiego na temat A 925 GPSa mapek dowiesz się z payti.one.pl/forum/

Pozdrawiam
  • Poziom 11  
    dzikie znow wielkie :). zastanawia mnie temat pokrycia Polski.jedni pisza ze 26 % inni 80 %.czy jest cos innego na gsm.ma byc bezpłatne ;) (wiecie rozumiecie hehe oraz chodzic na gsm.pozdro
  • Poziom 18  
    uzywalem tomtom i pokrycie cos ok 40% ale slyszalem ze automapa duzo lepsza ale nie wiem na 100% czy dziala na motoroli.