Witam!!
Mam problem z tym monitorem mianowicie stopniowo pogarszala sie ostrosc obrazu, w tej chwili obraz jest niewyrazny i rozmazany. Czym moze to byc spowodowane monitor ma 7 lat.
Mam problem z tym monitorem mianowicie stopniowo pogarszala sie ostrosc obrazu, w tej chwili obraz jest niewyrazny i rozmazany. Czym moze to byc spowodowane monitor ma 7 lat.