Mam problem. Kiedy włączam komputer na monitorze pojawia się komunikat: No Signal Input.
Nie jest to wina karty graficznej ani monitora poniewaz sprawdzalem karte i monitor u kolegi i u niego dziala.
Proszę o pomoc.
Nie jest to wina karty graficznej ani monitora poniewaz sprawdzalem karte i monitor u kolegi i u niego dziala.
Proszę o pomoc.