Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

ferguson kilka pytan

damian239 23 Dec 2006 16:05 3927 17
    damian239
    Level 10  
    czy jesli mam fergusona3018. to moge oglądać polsat cyfrowy i cyfre plus bez stałego podłaczenia z internetem .tylko co dwa dni zgrywać klucze.oczywiscie tak nie robie bo to jest przestępstwo.ale czy darady.prosze odpowiedzcie
    okulik
    Level 28  
    Dlaczego akurat co dwa dni? :)
    Ale po za tym to sie tak nie da.... na zadnym dekoderze......
    wariatg
    Level 14  
    niemożliwe:( bez netu to nawet komp Ci nie pomoże:)
    pzdr.
    _MaY_
    Level 16  
    jest mozliwosc ale musialbys postawic sobie switcha odpowiednio skonfigurowanego
    okulik
    Level 28  
    _MaY_ wrote:
    jest mozliwosc ale musialbys postawic sobie switcha odpowiednio skonfigurowanego

Kogo postawic?? Niby po co? Jesli mozesz to rozwin ta odpowiedz bo sam jestem ciekaw
    akek
    Level 11  
    wg oficjalnych wypowiedzi ludzi, którzy się na tym dobrze znają, podobno nie ma takiej możliwości z żadnym wpisywaniem kluczy ani co dwa dni ani co dwie godziny.
    Przemo1268
    Level 19  
    Witam
    Bez internetu nie da rady, ponieważ co ok 7 sekund tuner wysyła do karty zapytanie (ECM) i karta w tym samym czasie musi wysłać odpowiedź (DW). Na tej zasadzie działa sharing - zapytania z tunera są wysyłane za pośrednictwem internetu do karty "dawcy", karta oblicza DW potrzebne do odkodowania kanału i przesyła je za pośrednictwem internetu do "klienta". W sharingu tuner (klient) nie potrzebuje żadnych kluczy, gdyż to nie on dekoduje ECM-y tylko karta "dawcy"
    Pozdrawiam
    damian239
    Level 10  
    hejka ziomki.zabardzo sie nie znam,więc mnie nie wysmiejcie.mam fergusona 3018.z tego co tu przeczytałem wynika ze jesli sciągne klucze przez FKEv106 i wgram do mojego fergusona bede ogłądał cyfrowy polsat za darmo.czy to jest prawda??
    Cichy666
    Level 20  
    damian239 wrote:
    hejka ziomki.zabardzo sie nie znam,więc mnie nie wysmiejcie.mam fergusona 3018.z tego co tu przeczytałem wynika ze jesli sciągne klucze przez FKEv106 i wgram do mojego fergusona bede ogłądał cyfrowy polsat za darmo.czy to jest prawda??

To jest Bzdura...
    pajo21
    Level 35  
    Cichy666 wrote:
    damian239 wrote:

To jest Bzdura...

Najpierw soft,liste potem klucze i to nie jest bzdura.
    Pozatym to nie jest temat na to forum.
    Cichy666
    Level 20  
    do "pajo21" do wczoraj to była bzdura... Dzisiaj nie sprawdzałem...Więc masz rację. Pozdrawiam
    kriss51
    VIP Meritorious for electroda.pl
    naprawde świeci.wystarczy stary soft i wpisać tylko klucze.reszta w tym temacie co podałem.więcej tu o tu nie pytajcie czy świeci czy nie świeci.na lakim sobie poczytajcie.pozdro
    maly_13
    Level 19  
    polszmat swieci jak na razie jest to potwierdzone nie wiadomo do kiedy ale mozna sie cieszyc edukacja
    pajo21
    Level 35  
    Cichy666 wrote:
    do "pajo21" do wczoraj to była bzdura... Dzisiaj nie sprawdzałem...Więc masz rację. Pozdrawiam

Słońce świeci już kilka dni.(od 04.01.)
    okulik
    Level 28  
    damian52 wrote:
    ej potrzebny mi soft nowy

zacznij sam działać a nie czekasz na pomoc, wgraj klucze jak nie wystarczy to wgraj soft, nie jest to duzy wysilek....