#1 3365163 24 Gru 2006 11:00 161MDS01 161MDS01 Poziom 24 Posty: 827 Pomógł: 52 Ocena: 36 Autor tematu Post #1 3365163 24 Gru 2006 11:00 Witam wszystkich szukam schematu seperatora antenowego do anteny szerokopasmowej tego przy zasilaczu.
#2 3365385 24 Gru 2006 11:59 mrucze mrucze Poziom 18 Posty: 335 Pomógł: 33 Ocena: 84 Pomocny post? (0) Post #2 3365385 24 Gru 2006 11:59 A czy do tego istnieje schemat?Kondensator i to wszystko no i czasami cewka na plusie
#3 3365388 24 Gru 2006 12:01 161MDS01 161MDS01 Poziom 24 Posty: 827 Pomógł: 52 Ocena: 36 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 3365388 24 Gru 2006 12:01 no własnie jaki kondzior i cewka to mnie interesuje
#4 3365399 24 Gru 2006 12:05 antenyserwis antenyserwis Poziom 13 Posty: 69 Pomógł: 2 Ocena: 2 Pomocny post? (0) Post #4 3365399 24 Gru 2006 12:05 10 pF a z cewką daj sobie spokuj
#5 3384885 29 Gru 2006 22:37 LeDy LeDy Poziom 43 Posty: 19066 Pomógł: 1984 Ocena: 2917 Pomocny post? (0) Post #5 3384885 29 Gru 2006 22:37 Daj gotowy od zasilacza antenowego.Jeżeli chcesz tylko oddzielić wejście antenowe od napięcia w kablu to daj w szereg ze środkowym przewodem kabla kondensator 47-100pF i napięcie nie będzie zwierane przez głowicę do masy.