mam t610 w ktorym nie dzialal dzwiek od rozmow.
wykapalem go i lekko podgrzalem i teraz eni zyje:((((((((((((
gdy podlacze go pod zasilacz to pobiera przez chwile prad.
nei sadze ze wymiana softu pomoze.
co mam robic????
wykapalem go i lekko podgrzalem i teraz eni zyje:((((((((((((
gdy podlacze go pod zasilacz to pobiera przez chwile prad.
nei sadze ze wymiana softu pomoze.
co mam robic????
Moderowany przez MILO:Poprawiłem temat. Następnbym razem wyląduje w koszu