logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

t610 nie działały dźwięki, a teraz się nie włącza

mendax 27 Gru 2006 12:09 894 4
REKLAMA
  • #1 3374019
    mendax
    Poziom 16  
    Posty: 243
    Pomógł: 1
    Ocena: 9
    mam t610 w ktorym nie dzialal dzwiek od rozmow.
    wykapalem go i lekko podgrzalem i teraz eni zyje:((((((((((((
    gdy podlacze go pod zasilacz to pobiera przez chwile prad.

    nei sadze ze wymiana softu pomoze.

    co mam robic????
    Moderowany przez MILO:

    Poprawiłem temat. Następnbym razem wyląduje w koszu

  • REKLAMA
  • #2 3374032
    Gsm_michal
    Poziom 25  
    Posty: 943
    Pomógł: 67
    Ocena: 21
    hehe to chyba nie tak lekko go wygrzałeś.. nie ma sensu grzać elementów które są dobre a później po całym grzaniu płytki wychodzą takie jaja.. być może odskoczyła Ci tylko jakaś kulka więc jeszcze raz go wygrzej teraz już dokładnie z jakimś dobrym topnikiem.. a jak przegrzałeś coś to raczej złom..
    pozdrawiam
    Michał
  • REKLAMA
  • #3 3385649
    mobiletomek
    Poziom 15  
    Posty: 151
    Pomógł: 3
    Ocena: 4
    RADZE CI OGLADAC JESZCZE RAZ DOKLADNIE PLYTE GLOWNA CZY JAKIES ELEMENTY NA NIEJ NIE PRZEMIESCILY SIE DELIKATNIE PODCZAS GRZANIA,MOZE W TYM JEST PROBLEM CZASAMI TAK SIE DZIEJ ,LUB JAK MOWI Gsm_michal
    UWALILES DO KONCA TELEFON

    Moderowany przez MILO:

    Nie pisz z użyciem przycisku Caps Lock

  • REKLAMA
  • #4 3385670
    mietekgpz
    Poziom 19  
    Posty: 387
    Pomógł: 18
    Ocena: 4
    Pierwsza sprawa. Wyłącz caps locka. Druga. Może poprostu głośnik nie działa??


    Pzdr
  • #5 3398581
    mendax
    Poziom 16  
    Posty: 243
    Pomógł: 1
    Ocena: 9
    niestety tel poszedl na zasluzona emeryture
REKLAMA