mam ten sam problem, tez pojawia mi sie napis WAITING .. nie wiem co to moze byc , ale jak zajrzalem to byl przepalony jeden kondensator przy zasilaczu ... prosze pomozcie ... tylko tak po polsku bo ja mam poziom ---22312342131
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam