Witam. mam pytanie:czy możliwe jest podłaczenie dwóch tunerów telewizji satelitarnej do jednego telewizora? Jeden (FTA) i drugi (np.Cyfrowy Polsat) Chodzi mi o jakiś dwójnik przed tunerami, żebym nie musiał za kazdym razem kabli przełączać? Dzięki i pozdrawiam