witam
ptrzebuje pomocy przy komunikacji procesora motoroli 68hc11e9 z komputerem. Mam radio vw beta4 i tam znajduje sie ten wlasnie procesor. Posiadam interfejs ktory załaczam ponizej. Probowalem juz wielu kombinacji, procesora nie wylutowealem z radia, nozki txd, rxd i modb sa odlutowane. Polaczenie jest nastepujace: pin1 GND, pin2(modb) GND, pin17 RESET, pin20 RXD, pin21 TXD. procesor podlaczam do kompa, ktory ma celeron 500MHz, 192MB ramu. Uzywam programu motor11 w win98 i w dosie, probowalem tez programu motorola cracker6. Napiecia na maxie sa takie pin11 2v przy wysokim stanie, pin13 -10v, pin2 8,5V, pin6 -8,5V, napiecie zasilajace maxa jest 4,3 V. Na procesorze na nozkach rxd i txd wystepuje napiecie okolo 1,2V. Probowalem na kwarcu 8 i 4 MHz i nic. Czy ktos moze mi powiedziec co robie zle??
ptrzebuje pomocy przy komunikacji procesora motoroli 68hc11e9 z komputerem. Mam radio vw beta4 i tam znajduje sie ten wlasnie procesor. Posiadam interfejs ktory załaczam ponizej. Probowalem juz wielu kombinacji, procesora nie wylutowealem z radia, nozki txd, rxd i modb sa odlutowane. Polaczenie jest nastepujace: pin1 GND, pin2(modb) GND, pin17 RESET, pin20 RXD, pin21 TXD. procesor podlaczam do kompa, ktory ma celeron 500MHz, 192MB ramu. Uzywam programu motor11 w win98 i w dosie, probowalem tez programu motorola cracker6. Napiecia na maxie sa takie pin11 2v przy wysokim stanie, pin13 -10v, pin2 8,5V, pin6 -8,5V, napiecie zasilajace maxa jest 4,3 V. Na procesorze na nozkach rxd i txd wystepuje napiecie okolo 1,2V. Probowalem na kwarcu 8 i 4 MHz i nic. Czy ktos moze mi powiedziec co robie zle??