logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jakie są parametry i wartość amplitunera Braun R4?

maciek_15_1991 01 Sty 2007 22:27 1401 0
REKLAMA
  • #1 3394797
    maciek_15_1991
    Poziom 11  
    Posty: 37
    Witam
    A więc przejdźmy do rzeczy. Dawno temu zakładałem podobny temat, ale nikt nie udzielił odpowiedzi na moje pytanie. Chciałbym się was spytac czy mieliście może doczynienia z tym właśnie amplitunerem. Chodzi mi głównie o parametry tego sprzętu i ile jest on warty. Ma on cztery kanały. Osobiście używam go jako wzmacniacza do moich dwóch kolumienek (no name) od strarej wieży i suba na STX GDN-32-150-8-SS i muszę przyznać że trzyma ten głośnik "za morde". Więc jeszcze raz prosze o jego parametry.
    Z góry dzięki.
    Pozdrawiam :D
    P.S. Tu podam linka do fotki jaką znalazłem: http://cgi.ebay.de/Braun-Hifi-Atelier-R4-grau...itemZ7590284060QQcategoryZ22064QQcmdZViewItem
  • REKLAMA
REKLAMA